Keresés

Részletes keresés

Hankypanky :) Creative Commons License 2012.11.06 0 0 87

Ennek ellenére szép magyaros neved/nicked van :)

Előzmény: Buday008 (86)
Buday008 Creative Commons License 2012.11.06 0 0 86

Én lenni külföldi beszéni kicsi mádzsár..

szjozsi79 Creative Commons License 2012.11.06 0 0 85

Ja, meg sem néztem, hogy ez már egy 13 éve nyitott topic. Nem baj, azóta volt ideje rá.

Előzmény: Törölt nick (84)


Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 84

Ezt a topic nyitónak írtad? :D

 

Azóta tuti megtanult hejjesen írnyi! :D

Előzmény: szjozsi79 (83)
szjozsi79 Creative Commons License 2012.11.06 0 0 83

Gondolom, hogy lehetsz vagy 12 éves. Elsősorban tanulj meg rendesen írni! Suttyó!

Hankypanky :) Creative Commons License 2012.11.06 0 0 82

Mindent szabad, de semmi nem kötelező.

 

Első randin csók/smár: Igen......

Ha a csók és az érintés és a simogatás nem mozgat meg akkor a sex  meg már minek....

D-Sszex Creative Commons License 2012.08.24 0 0 81

Persze...még dugni is...akár mindkét pasival, ha mindenkinek oké...

aliszultan Creative Commons License 2012.03.23 0 0 80

Miazhogy!

Nagyonis! :D

Neutric Creative Commons License 2000.12.23 0 0 79
Ezt annyiban módosítanám, hogy csak akkor, ha én is akarom... ;-)))
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.23 0 0 78
IGEN, sőt kötelező.
Tipcsi Creative Commons License 2000.12.19 0 0 77
Elso randink... kellemes beszelgetes egy kavehazban, azutan seta kez a kezben az Andrassy uton, majd at Budara a Lanchidon, gyonyoru este, csodalatos fenyek, fel a Varba a sikloval... Halaszbastya, fantasztikus panorama, egy bacsi hegedul valami nagyon szep dalt, s megkondul a Matyas templom harangja... Egymassal szemben vagyunk, en gyengeden atolelem, es a lany elbuvolo szemeiben megcsillan a feny... Szabad-e egy ilyen helyzetben egy not megfosztani a csoktol?

T.

Timna Creative Commons License 2000.12.18 0 0 76
Sőt, szexelni is. Sőt, már előtte.
Ezt biztos forrásból tudom :)
CoolWitch Creative Commons License 2000.12.16 0 0 75
Szerintem szabad, miért ne szabadna?? Sőt, akár előtte is. Legalább fejleszti a csóktechnikát:-) Miért kéne heteket várni egy csókra? Lehet, hogy egy csók után aztán semmi nem lesz, de én még így sem bántam meg senkivel, hogy megcsókoltam. Egész egyszerűen mert szeretek csókolózni, és azért mondjak le róla, mert éppen nincs barátom?? Akármilyen hülyén is hangzik ez most.

SuperBoy:"Kivétel ha még szűz vagy nagyon maradi gondolkodású a lány"

Ezzel nem értek egyet. A szüzességnek ehhez itt most nem sok köze van....Van, aki a szüzessége elvesztése után is visszahúzódó, félénk, és elképzelni sem tudja, hogy olyasvalakit csókoljon meg, akivel még csak pár hete jár, nemhogy olyat, akit 5 perce látott meg. És van olyan lány is, aki a szüzességével együtt szeret smárolni, csak a szextől ijed meg. Vagy csak nem akarja odaadni magát senkinek, mert nem szerelmes, vagy akármi oka is legyen. Ettől független lehet, hogy a barátjával rengeteget pettingeltek, etc. Ezután mondjuk összevesztek, és ő ugyanúgy megcsókolhat valaki mást egy randi előtt, vagy az első randin.

Előzmény: SuperBoy (74)
SuperBoy Creative Commons License 2000.07.24 0 0 74
Bár nem olvastam el amit írtatok eddig (majd most), de én az első alkalommal nem mindig csókolom meg a lányt. Ha látom rajta, hogy kicsit visszafogottabb, akkor direkt nem. Nem akarom elérni azt, hogy azt higgye hogy csak le akarom fektetni.
Viszont ha látom rajta hogy ő is NAGYON akarja, akkor mindenképp megcsókolom...

Szerintem a csók egy "kapu". Ha azon átlépsz, akkor már másfelé is el tudsz indulni... :-)

Kivétel ha még szűz vagy nagyon maradi gondolkodású a lány. A másik véglet, hogy a csókolózásba éled bele magad, és a lányra hangolódsz, és azt veszed észre, hogy ő pedig már a nadrágodban kalandozik a kezével... :-)))

SuperBoy

Hamster Creative Commons License 2000.07.24 0 0 73
(Elnézést az előző duplázásért!) Valaki itt írta, hogy égő lenne, ha azt kellene mondania, hogy a lány "szedte fel" őt, hát a környékemen megtalálható stabil (házasság felé közelítő) kapcsolatok többségében pedig erről van szó. Persze a stabil kapcsolat jórészt elhatározás kérdése, de akkor is mond valamit :)

Hamster

Hamster Creative Commons License 2000.07.24 0 0 72
Túl sokat gondolkodtok (ráadásul túnyomó többségben fiúk): ha kibírod anélkül, hogy megtedd (azaz nincs meg az a feszültség, hogy beledöglök, ha nem lehet), és a másik fél is kibírja anélkül, esetleg úgy, hogy elhúzódik előle, akkor nem maradtatok le semmiről, ráadásul a kapcsolat további jövőjére nézve is csak áttételesen van hatással (korai következtetések levonása)...

Hamster

Hamster Creative Commons License 2000.07.24 0 0 71
Túl sokat gondolkodtok (ráadásul túnyomó többségben fiúk): ha kibírod anélkül, hogy megtedd (azaz nincs meg az a feszültség, hogy beledöglök, ha nem lehet), és a másik fél is kibírja anélkül, esetleg úgy, hogy elhúzódik előle, akkor nem maradtatok le semmiről, rádaásul a kapcsolat további jövőjére nézve is csak áttételesen van hatással (korai következtetések levonása)...

Hamster

Lesley Creative Commons License 2000.07.24 0 0 70
pitya

Szerintem is szabad . Első nő, akivel így fejeződött be az első randimt a randim, a feleségem. Már az az első alkalommal éreztünk valamiit, ami nagyon összekötött bennümket.

Lesley

Előzmény: pitya (69)
pitya Creative Commons License 2000.07.23 0 0 69
szerintem szabad

pitya

u.i.: nem 0 hozzaszolast lattam eddig, es nem is a szinvonalra mondom, de attol, mert valaki ugy erzi, hogy az Õ topicjat ne 0-zzak, mert mittomen, attol en meg 0-zok egyet, mert ez igy nem jarja:))

__PT Creative Commons License 2000.07.22 0 0 68
A topic kérdésére a válasz: persze. Nem tilos.

Pár dolgot azonban érdemes megfontolni. Pl. megismerkedsz egy csajjal a dizsiben. Másnap megbeszéltek egy randit, pl. elmentek moziba. Nem gond az, ha a csaj egyszercsak a nadrágomba nyúl /a Mammutban a hátsó sorokban gondolom ezért vannak dupla ülések :-)/. Csak ekkor gondolkodóba esek: rá akar ülni /és akkor nem látom a filmet :-)/, vagy szájjal akarja ... ? Na jó, viccet félretéve, szeretek én irányítani. Lehet, hogy konzervatív vagyok, de a hódítás, és a kezdeményezés a férfi dolga. Valahogy nem esne jól azt válaszolni a gyerekek kérdésére /az anyut hogy ismerted meg ?/, hogy anyátok szedett fel engem.

Más a dolog, ha a fiú/férfi kezdeményez, és hogy ekkor engedje-e a lány már az 1. randin a smárolást. Nekem sokat jelent az udvarlás varázsa, ami nem sokáig fog tartani, ha 1-2 héten belül megkapom, "amit akarok". Így lemaradnék valami varázslatos pluszról.

Félre ne értsetek, nem arról beszélek, hogy a nászéjszakáig várni kell a szex-el, de egy kapcsolatban elkapkodni sem érdemes.

Perverz Tata

WAN Creative Commons License 2000.07.22 0 0 67
Hát én már túlvagyok éppen egy elsőn, de semmi nem volt. Csak néhány bizonytalan mozdulat. És egy kis vibráló feszültség.
De az is lehet hogy vibráló feszültség sem volt, csak az én "készülékemben" :).

Viszont lehet hogy így mégjobb lesz az első csók (ha összejön) :)

w.

soltika Creative Commons License 1999.04.10 0 0 66
soltika szerint ez mind a két féltől függ!
soltika kérdése : szabad - e egy fiúnak letámadni/imponálás céljából/ egy "gyönge" és "védtelen" lányt?
/és forditott esetben mit csináljon egy férfi?/
soltika/hülyétkapazamazonoktól/ + Finci kutya hivatásos szüffrazset
Törölt nick Creative Commons License 1999.04.10 0 0 65
Szerintem egyébként semmi izgalmas nincs abban, ha az első randevún nekiesek a lánynak/nőnek. Olyan elementáris szenvedélyben nekem még nem volt részem, hogy ott pusztultam volna el, ha nem csókolhatom meg rögtön. Ez lehet, hogy sajnálatos, de így volt. Konzervatív vagyok e téren. Az megint más kérdés, hogy mit nevezünk randinak. Valaki azt mondta, hogy oda már csak olyanok mennek, akik túl vannak a smáron, de ez szerintem hülyeség.
Törölt nick Creative Commons License 1999.04.10 0 0 64
Picit talán offtopic. Valaki szóvá tette, hogy szörnyű, hogy Woody Allen jut eszébe egyeseknek erről a témáról. Szerintem nem szörnyű, sőt. Rengeteg érzés, humor és érzékenység van azokban a filmekben. Tán erről a témáról is mondott már okosakat az a fickó, csak oda kell figyelni a filmjeire.
tomp Creative Commons License 1999.04.10 0 0 63
Egy jó adag hagymás-rostélyos után nem lesz ez kérdés...
Bond Creative Commons License 1999.04.10 0 0 62
Az attól függ, hogy néz ki!
CrX Creative Commons License 1999.04.10 0 0 61
SZABAAAAAD!!!
Xenike Creative Commons License 1999.04.09 0 0 60
Igen, ebben igazad van. Bár esete válogatja. Hogy ki miért mit tesz, és hogy azt jól tette-e, vagy sem, hát erre nehéz válaszolni!
Előzmény: pink (59)
pink Creative Commons License 1999.04.09 0 0 59
Xenike,
hát ha nem volt szimpatikus, akkor abból úgyse lett volna valami hú de nagy/hosszú kapcsolat.
én arról az esetről beszéltem, amikor pont hogy szimpatikusak egymásnak az érintett felek, és mindketten szeretnének egymással közelebbi kapcsolatba kerülni, de a lány álszemérmesen nyafogni kezd, hogy "béluskám, nem gondolod hogy ez még koraiiiiiiii?". ha a lány nem színészkedik, és belemegy olyan dolgokba, amiket ő is kíván, az még nem jelenti azt, hogy a fiú ezért romlott nőszemélynek fogja gondolni.
szóval lehet visszautasítani egy (pl.) csókot azért, mert tényleg nem akarjuk, vagy el is lehet játszani, hogy nem akarjuk, miközben azt gondoljuk: "na majd én megmutatom neki, engem nem kap meg csak úgy, értem harcolni kell, stb." és szerintem az utóbbi verzió önáltatás, ha közben másra se gondol a hölgy, csak arra, hogy de szívesen csókolózna/egyéb dolgokat csinálna.
Előzmény: Xenike (56)
ide Creative Commons License 1999.04.09 0 0 58
Előzmény: Dr. Égely Palánk (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!